AKO TO FUNGUJE?


Dostali ste zásielku v Repetito balíku? 


Gratulujeme, vykročili ste na cestu k zmene!

01

Získajte zľavový kód

S naším zľavovým programom môžete pri vrátení balíka získať zľavu u jedného z našich partnerov.

1 vrátený balík = 1 zľavový kód! Jednoducho kliknite na tlačidlo pod textom alebo naskenujte QR kód z balíka, vyplňte formulár a zľava je vaša.


     Získať zľavový kód (Pripravujeme)


02

Poskladajte Repetito

Zložte Repetito do listovej formy do priloženého vrecka podľa návodu uvedeného na balíku.

 


03

Odošlite balík

Balík Repetito má predplatené poštovné, takže ho stačí priniesť na výdajné miesto Packety alebo vložiť do Z-boxu*. Pri využití odberného miesta Packety stačí nadiktovať obsluhe 8 miestne ID z balíka alebo boxu. Len čo balík dostaneme, obratom vám zašleme zľavový kód na vašu e-mailovú adresu.

*(vrátenie Repetito balíka cez Z-boxy bude dostupné začiatkom roka 2024)


 Tu nájdete mapu so všetkými výdajnými miestami a Z-boxmi Packety.

Dizajn bez názvu-24

Čo v prípade vrátenia tovaru?

Ak vám nevyhovuje objednaný tovar, môžete ho vrátiť priamo v balíku Repetito. V každom balíku je navyše jedna zabezpečovacia eska páska na bezpečné odoslanie.
 
 
FAQ

Časté otázky

1Kde nájdem možnosť objednať si tovar v balíku Repetio?
Pozrite si zoznam našich partnerov, ktorí už spolupracujú s Repetito. Následne po vytvorení objednávky v jednom z týchto e-shopov budete mať možnosť vybrať si medzi klasickým balením a balíkom Repetito. Ak ste nenašli svoj obľúbený e-shop v zozname, pomôžte nám, kontaktujte ich a informujte o benefitoch, ktoré naše balíky prinášajú. Aj váš podnet môže prispieť k pozitívnej zmene. Dajte nám vedieť, či ste boli úspešní. 😉
2Ako vrátim balík Repetito?
Balík môžete doniesť na výdajné miesto Packety, kde nahlásite 8-miestny kód alebo zadáte tento kód do aplikácie Packeta a vložíte balík do Z-boxu.
3Je potrebné platiť poštovné pri vrátení balíka Repetito?
Nie, naše balíky majú predplatené poštovné, takže ich stačí len poskladať do pribaleného malého vrecka a zadarmo odoslať.
4Čo v prípade, že mi objednaný tovar nevyhovuje a potrebujem ho poslať späť?
Tovar jednoducho vrátite v balíku Repetito. Každý balík obsahuje druhú eska pásku, ktorou ho zabezpečíte na cestu späť.
5Čo je zľavový program Repetito?
Ide o program, ktorý vám umožňuje získať zľavové kódy platné u našich partnerov po vrátení balíka Repetito. Na získanie zľavového kódu stačí vyplniť formulár vyššie alebo naskenovať QR kód z balíka a následne vhodiť Repetito do najbližšej poštovej schránky.
6Môžem si nechať balík Repetito a poslať v ňom zásielku babke alebo ujovi?
V zásade nie. Vrátenie balíka späť Repetitu znamená zaistenie jeho skutočného opätovného použitia 100-krát. Čím viac sa obálka opätovne používa, tým viac znižuje uhlíkovú stopu a eliminuje produkciu odpadu. Pokiaľ obálku takto použijete, uistite sa, že osoba, ktorej bude doručená, ju pošle späť, aby sa znova dostala do obehu.