PREČO REPETITO?


Chcete to rozbaliť bez odpadu? ZVOĽTE SI BALÍKY REPETITO!


PRVÝ SLOVENSKÝ VRATNÝ BALÍK, KTORÝ ŠETRÍ PLANÉTU

 
Repetito vratný balík nevytvára odpad

Vedeli ste, že podľa štatistík sa napr. v roku 2021 v slovenských e-shopoch zrealizovalo súhrnne až 120 miliónov objednávok, ktoré vyprodukovali až 30 000 ton odpadu?

Riešením neustále sa zvyšujúcej produkcie odpadu sú znovupoužiteľné obaly Repetito.

Repetito vratný balík
je použiteľný až 100 krát

Moderný 100 % recyklovateľný balík je totiž vyrobený z odolnej netkanej laminovanej textílie a môže byť preto na doručenie zásielky použitý až 100 krát.

Repetito vratný balík
znižuje uhlíkovú stopu až o 15 kg CO2 v porovnaní s kartónovým balením

 

Repetito balík je moderným ekologickým riešením, keďže vyprodukuje iba 0,142  kg CO2 , čo je porovnateľné s emisiami, ktoré vyprodukuje bežné auto jazdou na 600 m. 

Buďte o krok vpred
S Repetito vratným balíkom

Riešenie, ktoré je v zahraničí bežné, bude o pár rokov nariadením EÚ povinné aj na Slovensku. No vy môžete svojím nákupom urobiť 100-násobnú radosť sebe aj celej našej planéte už dnes.

Ako to funguje?

Ak si pri svojej objednávke tovaru vyberiete pre doručenie ekologický balík Repetito, dostanete svoju zásielku v špeciálnom obale.

Keďže z neho nevzniká žiaden odpad, nemáte už navyše žiadne starosti s jeho triedením ani vyhadzovaním.

Repetito balík obsahuje integrované vrecko, do ktorého obal jednoducho zložíte podľa návodu a pohodlne ho vrátite späť bez ďalších výdavkov vďaka predplatenému poštovnému.

Stačí ho iba jednoducho priniesť na výdajné miesto Packeta alebo vložiť do Z-boxu. Rovnako pohodlne balík využijete aj v prípade vrátenia tovaru.

Ďakujeme, že nakupujete zodpovedne!