PONUKA


Obaly

Repetito


Kompletná ponuka našich riešení
 
 

Pre e-shopy

Vlastníte malý eshop a chcete priniesť svojim zákazníkom ekologickú možnosť balenia zakúpeného tovaru? Ste veľký eshop a zaujíma vás udržateľnosť a ESG (environmental, social and corporate governance) hodnotenie vašej spoločnosti? Bez ohľadu na veľkosť vašej firmy, prinášame vám znovupoužiteľné obaly Repetito, ktoré je možné použiť rádovo desiatky krát a môžu tak znížiť uhlíkovú stopu o viac ako 85% a až 25kg odpadu v porovnaní s kartónom. 
 

Riešenia na mieru

Ďalšiou možnosťou ako prispieť k udržateľnosti sú znovupoužiteľné obaly, ktoré vám vieme navrhnúť, otestovať a vyrobiť na mieru podľa vašich potrieb. Riešite v rámci vašej spoločnosti internú logistiku? Zásobujete pravidelne viacero prevádzok? Chcete ušetriť náklady na obalový materiál? Naše riešenia ako znovupoužiteľné krabice / boxy či nákupné tašky z prateľného kraftového papiera sú presne pre vás. Predstavte si, že dokážete ušetriť aj 30% nákladov na obalový materiál ročne. Ako? Kartónovú krabicu použijete maximálne 3-4x, naše obaly vydžia v primere až 50 ciest tam a späť. Neváhajte nás kontaktovať a my vám pripravíme ponuku na mieru pre vaše podnikanie. 
 

Výplňový materiál

Ekologickou alternatívou výplňových materiálov ako polystyrén či bublinková fólia sú biodegradovateľné / kompostovateľné fixačné telieska na báze kukuričného škrobu. Prepravovaný tovar ochránia rovnako ako plast či polystyrén a naviac ich cena nie je výššia ako neekologické varianty. 
 

 

Neváhajte nám zaslať váš dopyt, pripravíme vám ponuku na mieru.

Vyplnte dopytový formulár

alebo nás kontaktuje: 

 

 

+421 911 502 500

kontakt@repetito.sk

Dopytový formulár